background slider bijourka hair color gold down

زیبایی و سادگی
در محصولات آرایشی بیجورکا

مواد با کیفیت در تولید محصولات آرایشی باعث می‌شود تا نگرانی برای پوست خود نداشته باشید.

Bijourka
background pack hair color bijourka slider 3 down

همیشه راهی به سوی زیبایی وجود دارد

محصولات بیجورکا در کارخانجات تمام اتوماتیک با تکنولوژی روز دنیا تولید می‌شوند.

Bijourka

Pancake

پنکک

پنکک بیجورکا دارای پوشش بالا با موادی مخملی و مات، در تمام طول روز بر روی پوست شما مانده و از آرایشتان نگه داری می کند. از ویژگی های بارز پنکک بیجورکا می توان به ظاهر مات، بافت سبک و پوشش یکدست آن اشاره کرد.
Lipstick

رژلب

رژ لب مات مخملی بیجورکا با استفاده از ترکیبات گیاهی و رنگدانه های طبیعی ساخته شده و حالتی مخملی و حجم قابل توجهی به لب های شما می بخشد. رژ لب بیجورکا با پوششی یکدست و یکنواخت ترک های لب را می پوشاند و جلوه ای زیبا به آن هدیه می کند. این محصول علاوه بر مقاومت در برابر آب، ماندگاری 24 ساعته نیز داشته و در 24 طیف رنگی روز اروپا تولید می شود. / رژ لب مایع بیجورکا نه تنها فاقد هرگونه مواد مضر نظیر سرب می باشد، بلکه به واسطه دارا بودن روغن های گیاهی و معدنی رنگی با ماندگاری بالا بر روی لب ها به جای می گذارد. رژ لب مایع بیجورکا حالت چسبندگی نداشتهترک نمی خورد. این محصول در 18 طیف رنگی تولید می گردد.
Eye Liner

خط چشم

خط چشم بیجورکا با اپلیکاتور مخصوص خود که به حالت مرکب و قلم می باشد، تجربه راحتی کشیدن یک خط چشم زیبا را برای شما به ارمغان می آورد. رنگدانه های مشکی و نافذ موجود در این محصول، خط چشمی کاملا مشکی و ضد آب را به وجود می آورد. خط چشم بیجورکا با فرچه مناسب و ضخامت کافی برای پوشاندن لبه ها و کناره های پلک شما کاملا مناسب است.

Mascara 

ریمل

ریمل بیجورکا یک ریمل دو کاره است که علاوه بر بلند کردن مژه ها، به واسطه دارا بودن مواد کربن بلک و خرده مژه باعث ایجاد حجم زیبا و قابل قبول مژه ها نیز می شود. ریمل بیجورکا با فرچه منحصر بفرد خود مژه ای بلند، چتری و کاملا جدا از هم را برای شما به ارمغان می آورد. مقاومت این محصول در برابر آب زیاد بوده و در اطراف چشم پخش نمی شود.

Concealer

کانسیلر

کانسیلر بیجورکا با تاثیر مثبت بر ناحیه پوستی اطراف چشم، چروک، سیاهی و سایر عیوب دور چشم را می پوشاند. کانسیلر جادویی بیجورکا همانند رژ لب بوده و با ایجاد درخشندگی طبیعی، ظاهری بی عیب و زیبا را به شما هدیه می دهد.

Intense Matte Compact Powder

کرم‌پودر

کرم پودر کاور مکس بیجورکا با فرمولاسیون جدید و مطابق استاندارد های روز دنیا تولید شده است. دقت در ساخت این محصول باعث تولید کرم پودری شده است که در عین دارا بودن بافت بسیار سبک و ابریشمی، پوشانندگی فوق العاده بالایی دارد. کرم پودر بیجورکا از نفوذ آلودگی ها به دذون منافذ پوشت شما جلوگیری نموده و پوستی یکدست و فاقد هرگونه لک و چروک را به شما هدیه می کند. این محصول برای پوست های چرب و خشک مناسب می باشد.

Mousse

موس

موس بیجورکا با قابلیت های بسیاری که دارد، پوستی یکدست، زیبا و بدون لکه را به شما می دهد. موس ابریشمی بیجورکا بسیار سبک بوده، منافذ پوستی را نمی پوشاند و در نتیجه، فرصت تنفس را در طول روز به پوست شما می بخشد. این محصول با ماندگاری 24 ساعته بدون آن که اثری از ماسیدگی بر روی پوست به جا بگذارد، گزینه ای مناسب برای آرایش های روزانه و حرفه ای می باشد.