آرایشی و زیبایی

آموزش آرایش صورت

eye pic

دنیای آرایش دنیای بسیار بزرگی از ترفندهاست که با استفاده از آن می توانید نواقص چهره خود را بپوشانید و بر زیبایی چهره تان بیافزایید. هنگام آرایش کردن باید نکاتی را رعایت کنید که علاوه بر زیبایی چهره شما را طبیعی نشان دهد چرا که اگر آرایش به طور صحیحی صورت نگیرد، صورت و آرایش مصنوعی به نظر می رسد.

یکی از پایه ترین مراحل آرایش، استفاده از کرم پودری ساده است که هیچ آرایشی بدون کرم پودر کامل نخواهد بود. کرم پودری که هماهنگی زیادی با پوست شما دارد را انتخاب کرده و با بیوتی بلندر و یا براش کرم پودر روی صورت زده و به خوبی ترکیب کنید تا یک دست به نظر برسد.
قدم بعدی در آرایش صورت استفاده از ابزار کانسیلر برای پوشاندن سیاهی دور چشم، آثار جوش و هر گونه عیب و نقص روی صورت است. از کانسیلری نسبتا سبک و ضد چروک استفاده کنید.
اگر می خواهید آرایش چشم شما جلوه ای طبیعی داشته باشد، پودر را به صورت خشک روی پلک بزنید ولی اگر می خواهید آرایش چشم شما غلیظ تر و نمایشی تر به نظر برسد، باید به صورت مرطوب آن را روی پلک منتقل کنید.
استفاده از رنگ های خیلی روشن و بی روح برای آرایش لب باعث می شود نه تنها لب های تان زیباتر نشود بلکه زیبایی خود را به صورت طبیعی نداشته باشد. می توان از رژلب های برایق نیز برای درخشان تر نشان دادن آنها استفاده کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *